Acetto

Hakkımızda

Acetto kliniği,özellikle zor vakaların kliniği durumuna gelmiştir.Tekrarlayan implantasyon başarsızlıkları (embriyonun endometriyuma tutunamaması),DOR vakaları (Düşük Over Rezervi) yani AMH değeri düşmüş ve FSH değeri menepoz sınırına gelmiş kadınlar,defalarca laparoskopi veya histeroskopi olmuş ancak sonuç alınamamış vakalar,azospermik erkekler,genetik vakalar gibi en zor vaka gruplarının kliniği olmuştur.

Özellikle düşük over rezervi olan,genetik vakalar (Talasemi,hemofili gibi kanama bozuklukları,ve kas hastalıkları),azospermik erkeklerde elde edilen embriyolar çok önemlidir.Çünkü bunların elde edilmesi çok zordur.Örneğin azospermik vakalarda belki de bir kez sperm bulunacak ve bunun çok iyi değerlendirilmesi gerekir.Yine PGT yapılacak vakalarda,özellikle normal embriyo bulunması zor olan durumlarda bulunan normal embriyonun çok iyi değerlendirilmesi gerekir.O nedenle bu vakalarda endometriyal yapının en optimal olması sağlanmalıdır.

Acetto,şimdiye kadar yapmış olduğu gerek laparoskopi ve histeroskopi ile ve gerek ise tüp bebek ile çok zor vakalarına bebek kazandırılmasına vesile olmuştur.Dolayısıyla dünyanın her yerinden gelen zor vakaları sevindirmeye devam etmektedir.

Yıllar boyunca artarak ilerleyen stres, beslenme hataları, yoğun iş temposu başta olmak üzere çeşitli sebeplerle ortaya çıkan infertilite (Kısırlık) sorunu hızla ilerleyerek hayatımızın bir gerçeği haline gelmiştir.

20 yılı aşkın tecrübesiyle Acetto Klinik bünyesinde hizmet veren Yard. Doç. Dr. Mustafa ACET, in vitro fertilizasyon, endoskopik cerrahi ve laparoskopik cerrahi yöntemlerini teknolojik yeniliklerin ve bilimin ışığında sürekli olarak geliştirmektedir. İnfertilite alanında başarılı çalışmaları ve özgün yaklaşımları sayesinde umudu tükenmek üzere olan anne ve baba adaylarında olumlu sonuçlar alınmaktadır. Bu başarılar sayesinde kliniğimiz infertilite konusunda bir ekol olma yolunda hızlı ve emi adımlarla ilerlemektedir.

Acetto Klinik olarak, meslek ahlakı, vicdani değerler ve sosyal ilkelerden taviz vermeksizin çalışmak en büyük prensibimizdir.

Acetto Klinik olarak vizyonumuz, tüm insani değerlere sahip çıkarak insanlığın en büyük problemi karşısında çözümler sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden sürdürmekteyiz. Bu zorlu ama mutlu sonla biten süreçte Acetto Klinik olarak her zaman için ‘’Sevindirmeye Devam’’ sloganıyla yanınızda olmaya devam etmekten mutluluk duyuyoruz.

 


Teşvikiye, No:, Hakkı Yeten Cd. No:23/27, 34365 Şişli/İstanbul, 34209 Istanbul, Turkey
+90 212 234 22 38 (pbx)
info@acetto.com.tr
© 2017 Tüm hakları saklıdır. Acetto Klinik